Discuss Scratch

• Discussion Forums
  • » Türkçe
  • » Merak ettiğim birşey var . Bakıyorum adam gidip ONLİNE yetmemiş 3D o da yetmemiş ROBLOX yapmış scratch de . Nasıl ya ? içinde milyar satır kod var... :/ [RSS Feed]
--Gokka--
Scratcher
35 posts

Merak ettiğim birşey var . Bakıyorum adam gidip ONLİNE yetmemiş 3D o da yetmemiş ROBLOX yapmış scratch de . Nasıl ya ? içinde milyar satır kod var... :/

Soracağım şey şu : Ya bu adamlar kaç saat bilgisayar başında oturup oyun yapıyorlar kod yazıyorlar bu ne ya !!!!!!!!!!!!!

Last edited by --Gokka-- (July 20, 2020 11:35:15)

Morimop
Scratcher
1000+ posts

Merak ettiğim birşey var . Bakıyorum adam gidip ONLİNE yetmemiş 3D o da yetmemiş ROBLOX yapmış scratch de . Nasıl ya ? içinde milyar satır kod var... :/

--Gokka-- wrote:

Soracağım şey şu : Ya bu adamlar kaç saat bilgisayar başında oturup oyun yapıyorlar kod yazıyorlar bu ne ya !!!!!!!!!!!!!
Adamda ya Java (bir kod dili) bilgisi var ya da Scratch'i çok iyi biliyor. Yani senin bir saatte yazacağın kodu 10 dakikada yazabiliyor.

--Gokka--
Scratcher
35 posts

BU YAZI SİLİNMİŞTİR

Last edited by --Gokka-- (July 20, 2020 11:36:34)

• Discussion Forums
  • » Türkçe
  • » Merak ettiğim birşey var . Bakıyorum adam gidip ONLİNE yetmemiş 3D o da yetmemiş ROBLOX yapmış scratch de . Nasıl ya ? içinde milyar satır kod var... :/ [RSS Feed]