Discuss Scratch

--Gokka--
Scratcher
46 posts

Opera tarayıcım scratch yüzünden ÇÖKTÜ

Ben tanımla komutuna 13 tane şey tanımladım ve tarayıcım bellek yetersiz dedi . Bilgisayarın fanları çok fazla ses çıkardı. Yani zorlandı . Şu tanımlama işi nasıl oluyor ya . Ben beceremedim . Ve bellekle ne alakası var scratch in ? En azından fikirlerinizi yazın . Saçma sapan şeyler oluyor
 yeşil bayrak tıklandığında
sürekli tekrarla
ERROR
end

Last edited by --Gokka-- (July 19, 2020 13:58:51)

HighFlyer222
Scratcher
100+ posts

Opera ile Scratch güzel kullanılır mı denemedim. İstiyorsan bir de Google Chrome veya Mozilla Firefox ile dene.

Eğer tanımlama olayının ne olduğunu soruyorsan, tanımlamak projene kendi özel bloklarını eklemek gibi bir şey:
(Not: bloklar forumda 2.0 halleriyle görünüyor, senin projende farklı görünebilir)
tanımla zıpla
y'yi (10) arttır
y'yi (-10) arttır

zıpla //bu bloğu yukarıda tanımladın, yani bunu koyduğunda yukarıdaki kodu yapar.

Tanımlamak ve özel bloklar hakkında daha fazla şey öğrenmek istersen sorabilirsin.

If you like Terraria, go here.
If you want to have some fun on spam/joke topics, go here.
If you’d like to change your location to Christmas Island for fun, go here.
If you want to eat cookies, to be a chair, and to be weird without anybody judging you, go here.
█░█ █ █▀▀ █░█ █▀▀ █░░ █▄█ █▀▀ █▀█ ▀█ ▀█ ▀█
█▀█ █ █▄█ █▀█ █▀░ █▄▄ ░█░ ██▄ █▀▄ █▄ █▄ █▄
--Gokka--
Scratcher
46 posts

HighFlyer222 wrote:

Opera ile Scratch güzel kullanılır mı denemedim. İstiyorsan bir de Google Chrome veya Mozilla Firefox ile dene.

Eğer tanımlama olayının ne olduğunu soruyorsan, tanımlamak projene kendi özel bloklarını eklemek gibi bir şey:
(Not: bloklar forumda 2.0 halleriyle görünüyor, senin projende farklı görünebilir)
tanımla zıpla
y'yi (10) arttır
y'yi (-10) arttır

zıpla //bu bloğu yukarıda tanımladın, yani bunu koyduğunda yukarıdaki kodu yapar.

Tanımlamak ve özel bloklar hakkında daha fazla şey öğrenmek istersen sorabilirsin.
Açıkladığın için teşekkür ederim . Ve scratch 2.0 da bu blokların renginin mor olduğunu biliyorum ama neden forumlarda halen öyle ki acaba ? Yani scratch ekibi istese çok kolay bir şekilde değiştirebilir???? CEVAPSIZ SORULAR :)

Last edited by --Gokka-- (July 7, 2020 16:16:22)

BATINYAPIM
Scratcher
17 posts

Scratch'ın böyle SAÇMALIKLARI var malesef
--Gokka--
Scratcher
46 posts

NOT: ÇARPITILMIŞTIR…

ÇÖKMEDİ YANİ DAHA FAZLA KULLANICI BAKSIN İSTEDİM

jsjsjsjsjsjjsaskjkashnxkdadbhncxkasdcjk

Last edited by --Gokka-- (July 19, 2020 13:56:24)